Wybieram wszystko. Życie duchowe według Teresy Martin + CD

Wybieram wszystko. Życie duchowe według Teresy Martin + CD - Andrzej Ks. Muszala | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Ks. Muszala
WYMIAR
7,14 MB
NAZWA PLIKU
Wybieram wszystko. Życie duchowe według Teresy Martin + CD.pdf
ISBN
8727263975126

OPIS

Niniejsza książka jest pokłosiem konferencji wygłoszonych w trakcie spotkań modlitewnych, które odbyły się w roku akademickim 2013-2014 w kościele św. Marka w Krakowie. Były one kierowane do wszystkich, którzy pragną pogłębić życie duchowe, szczególnie poprzez modlitwę w ciszy. Zapis audio w wersji mp3 wszystkich konferencji jest dołączony do książki na osobnym krążku CD.Teksty rozważań zostały oparte na tłumaczeniu krytycznym Rękopisów autobiograficznych św. Teresy z Lisieux dokonanym przez Antoniego Bartosza i wydanym z okazji stulecia śmierci oraz ogłoszenia Teresy doktorem Kościoła w 1997 roku (wznowienie w roku 2013 przez Wydawnictwo Karmelitów z Krakowa). Wyjaśnienie istotnej różnicy między przyjętym tłumaczeniem a Dziejami duszy czytelnik znajdzie we Wstępie do Rękopisów autobiograficznych.Nade wszystko Teresa jest kobietą, która w Ewangelii potrafiła odnaleźć ukryte bogactwa, okazując przy tym typową dla geniuszu kobiecego konkretność oraz umiejętność odpowiedzenia na nie językiem życia i mądrości. Wyróżnia się uniwersalnością wśród rzeszy świętych kobiet, które promieniują mądrością Ewangelii.(Jan Paweł II, Divini Amoris scientia)

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-939-5158-1: EAN: ... Zapis audio w wersji mp3 wszystkich konferencji jest dołączony do książki na osobnym krążku CD. Wybieram wszystko.

Andrzej Muszala. Fundacja Pustelnia Kraków 2015.

POWIĄZANE KSIĄŻKI