Wizja ciała

Wizja ciała - Tetsuro Fukuhara | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tetsuro Fukuhara
WYMIAR
9,57 MB
NAZWA PLIKU
Wizja ciała.pdf
ISBN
5163150490552

OPIS

Powołując się na własne doświadczenia, obserwacje uczestników warsztatów i publikacje, które zainspirowały go do dalszych poszukiwań, Fukuhara prowokuje i zachęca świat nauki do kontynuowania badań w kontekście najnowszych odkryć ? medycyny, biologii molekularnej czy genetyki ? wierząc, że wiedza ukryta w ciałach tancerzy może mieć niebagatelny wpływ na prace nad rozwojem sztucznej inteligencji czy takich dziedzin życia jak np. robotyka czy wzornictwo.Ciało nie jest narzędziem, które ma coś opowiadać, ciało jest opowieścią. Trzeba zacząć od tego rozpoznania, wspominania przeszłości i skoku w przyszłość ? mówi Fukuhara.* Space Tube - rozciągnięty nad ziemią, 10. metrowy rękaw z delikatnej, wytrzymałej tkaniny, w której doświadcza się wrażenia nieważkości a koordynacja ruchów i zmysł równowagi poddane zostają najwyższej próbie.

39,90 zł ... Opis: Wizja ciała - Fukuhara Tetsuro. Powołując się na własne doświadczenia, obserwacje uczestników warsztatów i publikacje, które zainspirowały go do dalszych poszukiwań, Fukuhara prowokuje i zachęca świat nauki do kontynuowania badań w kontekście najnowszych odkryć - medycyny, biologii molekularnej czy genetyki - wierząc, że wiedza ukryta w ciałach tancerzy może mieć ... Kremacja.

Jak to się stało, że Hiacynta taka mała, mogła zrozumieć ducha umartwienia i pokuty i z takim zapałem mu się oddać. Jaką podobną wizję miał Daniel i jaki wniosek się nasuwa? 11 Podobieństwo do wizji Daniela. Prorok Daniel, który przez długi czas żył na wygnaniu w Babilonie, również otrzymał wizję nieba.

POWIĄZANE KSIĄŻKI