Zmiana jako punkt zwrotny w życiu

Zmiana jako punkt zwrotny w życiu - Izabela Balińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Balińska
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
Zmiana jako punkt zwrotny w życiu.pdf
ISBN
4213861840453

OPIS

Bez wątpienia można uznać książkę dr Izabeli Balińskiej jako cenną i potrzebną publikacją, skierowaną nie tylko do osób zajmujących sie doradztwem zawodowym, ale równiez tych, którzy widzą sens i potrzebę zmian osobistych...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zmiana jako punkt zwrotny w życiu - Izabela Balińska Poradnik dostępny dla już od 18,95 zł - od 18,95 zł, porównanie cen w 11 sklepach. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze Zmiana jako punkt zwrotny w życiu.

Niekiedy spełnienie poprzez związek uczuciowy lub małżeństwo. Czytałem gdzieś, kiedyś, że zmiany w życiu człowieka następują średnio co 7 lat. Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale ja mam wrażenie, że im starszy jestem, tym więcej jest u mnie tych zmian w życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI