Psychologia u źródeł wewnętrznych

Psychologia u źródeł wewnętrznych - Zofia Paśniewska-kuć | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Paśniewska-kuć
WYMIAR
3,81 MB
NAZWA PLIKU
Psychologia u źródeł wewnętrznych.pdf
ISBN
1254902688680

OPIS

Od wydawcy:"Zofia Paśniewska-Kuć sięga do tych źródeł prawdy o człowieku, które - z racji swej złożoności i głębi - są niedostępne konwencjonalnym metodom psychologicznego poznania. Dzięki oryginalnej literackiej formie, ikazuje nie tylko subtelne odcienie przeżyć ale w lapidarny sposób przedstawia również własne dojrzałe przemyślenia dotyczące zagadnień ważnych z punktu widzenia rozwoju człowieka, psychologii klinicznej czy psychoterapii. Zwraca także uwagę na potrzebę kształtowania "prawdziwie humanistycznego" etosu zawodu psychologa"

Problem polega raczej na zupełnym braku elastyczności w tym kontekście, a także na formie komunikowania się opartej na strachu ... Terapia wewnętrznego dziecka jest interesującym nurtem współczesnej psychoterapii. U jej źródeł znajdujemy tak znaczące postacie, jak Alice Miller oraz John Bradshaw.

Dzięki oryginalnej literackiej formie, ukazuje ... Opis: Psychologia u źródeł wewnętrznych - Paśniewska-Kuć Zofia. Od wydawcy:"Zofia Paśniewska-Kuć sięga do tych źródeł prawdy o człowieku, które - z racji swej złożoności i głębi - są niedostępne konwencjonalnym metodom psychologicznego poznania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI