Poczucie żalu

Poczucie żalu - Z. Paśniewska-kuć | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Z. Paśniewska-kuć
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Poczucie żalu.pdf
ISBN
8197460304820

OPIS

Czytelnik znajdzie tu jedyne w swoim rodzaju, oryginalne świadectwo uczuć bowiem tytułowy fenomen żalu ukazany jest niejako od środka, w autentyzmie bezpośredniego doświadczenia - od Wydawcy.Zofia Paśniewska-Kuć - dr. nauk humanistycznych, psycholog z długoletnią praktyką kliniczną i wychowawczą oraz wieloletni nauczyciel akademicki. Jej prace badawcze prowadzone są w nurcie psychologii humanistyczno-egzystencjonalnej dotyczą różnorodnych aspektów osobowego rozwoju - zarówno w psychicznym cierpieniu, jak i w procesie "przewyższania siebie".

Zofia Paśniewska-Kuć - dr. nauk humanistycznych, psycholog z d "Poczucie żalu" to - osadzona we współczesnych realiach akademickich - poruszająca opowieść o powołaniu, krzywdzie i nadziei.

piątek 15.01.2021. Kuria biskupia planuje wspólny pogrzeb obu niedawno zmarłych biskupów: śp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI