Słowa w ciemności wyd.2

Słowa w ciemności wyd.2 - Patrick A. Fisher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrick A. Fisher
WYMIAR
3,14 MB
NAZWA PLIKU
Słowa w ciemności wyd.2.pdf
ISBN
5912122287317

OPIS

Poznaj historię kapłana, który nieoczekiwanie dostaje zaproszenie na królewskie zaślubiny. Niedługo potem udaje sie z ową posługą do zamku, by odprawić ją należycie. Jednakże z biegiem czasu zaczyna odkrywać pewną mroczną tajemnicę, która drzemie w murach starej gotyckiej twierdzy. Zaskoczony biegiem wydarzeń, postanawia zrobić wszystko, aby pomóc swoją osobą i przywrócić przerwaną miłość. Nie spodziewa się jednak, że podczas jednej z długich jesiennych nocy spędzanych w zamku osobiście dostanie

... w ciemności słowa . Jakub Pacześniak.

Cena 22.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Oceń, napisz recenzję/opinię [+] Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Słowa w ciemności wyd.2" Sprawdź niskie ceny i kup Słowa w ciemności wyd.2 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! slowa-w-ciemnosci-wyd2 Słowa w ciemności Książka już od 19,61 zł - od 19,61 zł, porównanie cen w 7 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI