Kapitalizm, nowe wojny i prywatne firmy

Kapitalizm, nowe wojny i prywatne firmy - Wojciech Pałka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Pałka
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Kapitalizm, nowe wojny i prywatne firmy.pdf
ISBN
8459685212405

OPIS

Dwieście miliardów dolarów rocznie ? tyle wydają dziś państwa i korporacje na usługi prywatnych przedsiębiorstw wojskowych. Z jednej strony globalizujący się rynek, z drugiej wycofywanie się dominującego mocarstwa z roli strażnika światowego porządku stwarzają pole do rozwoju nowoczesnych form prywatyzacji sił zbrojnych ? także w Polsce.Czy sfera bezpieczeństwa powinna podlegać prywatyzacji? Jakie są współczesne trendy i przyszłość najemniczych formacji zbrojnych? Wojciech Pałka ciekawie i kompe

Z jednej strony globalizujący się rynek, z drugiej wycofywanie się dominującego mocarstwa z ... jak tylko Kapitalizm, nowe wojny i prywatne firmy się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

Z jednej strony globalizujący się rynek, z drugiej wycofywanie się dominującego mocarstwa z roli strażnika światowego porządku stwarzają ... Kapitalizm, nowe wojny i prywatne firmy - opis wydawcy Dwieście miliardów dolarów rocznie - tyle wydają dziś państwa i korporacje na usługi prywatnych przedsiębiorstw wojskowych. Z jednej strony globalizujący się rynek, z drugiej wycofywanie się dominującego mocarstwa z roli strażnika światowego porządku stwarzają pole do ... Dwieście miliardów dolarów rocznie - tyle wydają dziś państwa i korporacje na usługi prywatnych przedsiębiorstw wojskowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI