Działania profilaktyczne. Planowanie i realizacja

Działania profilaktyczne. Planowanie i realizacja - M. Kordaczuk-wąs | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M. Kordaczuk-wąs
WYMIAR
4,43 MB
NAZWA PLIKU
Działania profilaktyczne. Planowanie i realizacja.pdf
ISBN
8583621988556

OPIS

Przystępna publikacja z zakresu policyjnej profilaktyki społecznej, która powstała w odpowiedzi na potrzeby zgłoszone przez funkcjonariuszy policji. Wskazuje, w jaki sposób przygotowywać i koordynować działania profilaktyczne z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących regulacji. Jak wybrać odpowiednie podmioty partnerskie oraz specjalistów dających gwarancję skutecznej realizacji założonych celów. Książka miejscami uzupełnia, miejscami streszcza rozważania autorki zawarte w monografii „Społeczne

Celem książki jest wskazanie ... Publikacja z zakresu policyjnej profilaktyki społecznej, która powstała w odpowiedzi na potrzeby zgłoszone przez funkcjonariuszy policji. Wskazuje, w jaki sposób przygotowywać i koordynować działania profilaktyczne z uwzględnieniem aktualnie obowi... Działania profilaktyczne.

Planowanie i realizacja", autorstwa dr Marzeny Kordaczuk-Wąs. Publikacja ma charakter podręcznika policyjnej profilaktyki społecznej, który powstał w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez funkcjonariuszy policji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI