Zawiść. Utajnione cierpienie

Zawiść. Utajnione cierpienie - Zbigniew O.frankowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew O.frankowski
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Zawiść. Utajnione cierpienie.pdf
ISBN
1054948932190

OPIS

"Człowiek nie jest wolny od zawiści, bez względu na miejsce, czas i środowisko, w którym się znajduje" - otwarcie i bez ogródek pisze o. Zbigniew Frankowski w swej debiutanckiej książce pt. "Zawiść".Niezwykle szczegółowo analizuje każdy niemal aspekt tej emocji, starając się odpowiedzieć na wiele pytań z nią związanych: Jak często stykamy się z zawiścią? Czy jest konieczne przechodzenie przez przykry proces poznawania tej emocji? A może lepiej zdystansować się od niej w skuteczny sposób? Pełna przykładów z życia codziennego, książka o. Frankowskiego jest owocem jego długoletnich studiów nad tym zagadnieniem, wielogodzinnych spotkań z różnymi osobami i żywych dyskusji na temat zawiści, dlatego może być pomocna w radzeniu sobie z okolicznościami zawiści, które rzeczywiście bywają niezmiernie przykre, a czasami wręcz paraliżujące.

broszurowa) Cechy produktu. ISBN 9788365600998 ; Oprawa broszurowa ; Autor o Zbigniew Frankowski Osppe ; Wydawnictwo Paulinianum ; Ilość stron 366 ; Rok wydania 2019 ; Opis "Człowiek nie jest wolny od zawiści, bez względu na miejsce, czas i środowisko, w którym się znajduje" - otwarcie i bez ogródek ... Zawiść.

Utajnione cierpienie. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zawiść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI