Papież dyktator

Papież dyktator - Marcantonio Colonna | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcantonio Colonna
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Papież dyktator.pdf
ISBN
4439562529016

OPIS

"(Według autora książki) prawdziwy Franciszek jest całkiem inny niż jego wizerunek stworzony na potrzeby postępowej opinii publicznej. (...) Cóż, pseudosensacji na temat Watykanu pojawiło się wiele, jednak książka Colonny to dla obrazu papieża poważne wyzwanie. (...) Częste cytaty z oficjalnych wywiadów i źródeł dają spójny opis bohatera. Z całej masy faktów, dokumentów i nazwisk wyłania się obraz całkiem inny od tego, jaki lansują liberalne media." - Paweł Lisicki, redaktor naczelny "Do Rzeczy""Jeśli Franciszek, głowa Kościoła, sam nie czuje się szczególnie związany tradycją i sprawiedliwymi prawami, które przejął, co wtedy? (...) Jakiejkolwiek odpowiedzi udzieli się na to pytanie, będzie ona musiała uwzględniać otwierający oczy materiał zawarty w tej fascynującej książce" - Robert Royal, dziennikarz "The Catholic Thing""(Autor) twierdzi, że papież stał się nieobliczalny i że w Watykanie panuje przede wszystkim atmosfera strachu" - The Catholic HeraldKsiążka porusza kwestie:- wybór Bergoglia na papieża zaaranżowany przez "mafię" progresywistycznych kardynałów,- kontrowersyjna przeszłość papieża w Argentynie,- odrzucenie przez Franciszka reformy Kurii Rzymskiej,- narastanie korupcji i nowe skandale w Watykanie,- manipulacje papieża przy doktrynie Kościoła,- walka z konserwatywnymi zakonami i tradycją,- upolitycznienie i medialny obraz Franciszka,- mocne, autorytarne rządy papieża z Domu św. Marty.

... Marcantonio Colonna, Papież dyktator. Skrywana historia pontyfikatu papieża Franciszka, Fundcja pro Maria et Veritate, Warszawa 2018, s.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI