Camino de Santiago o chłopcu, który przeszedł 365 dni

Camino de Santiago o chłopcu, który przeszedł 365 dni - Mikołaj Wyrzykowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mikołaj Wyrzykowski
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Camino de Santiago o chłopcu, który przeszedł 365 dni.pdf
ISBN
4648323173032

OPIS

„Camino de Santiago: o chłopcu, który przeszedł 365 dni” to uniwersalna opowieść dla dzieci i dorosłych. Książka opowiada historię chłopca, który wraz ze swoim wiernym psem wyrusza na Camino de Santiago, aby dorosnąć: zamierza przejść 365 km, które liczy jak kolejne dni prowadzące go do dorosłości. To opowieść łącząca prawdziwą podróż oraz bajkowe widzenie świata, gdyż słynna droga jest widziana oczami dziecka. Szlak św. Jakuba staje się w niej tylko pretekstem do pokazania zmian, jakie zachodzą

Odważcie się i wyruszcie w drogę - odnajdźcie siebie i zacznijcie żyć naprawdę. Camino de Santiago O chłopcu który przeszedł 365 dni Książka już od 15,95 zł - od 15,95 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „O chłopcu, który przeszedł 365 dni" nie jest powieścią o Camino de Santiago.

To nie relacja z podróży, którymi zapełnione są półki w księgarniach, a raczej bajka: historia małego chłopca, który wraz ze swoim ukochanym psem ucieka z domu, decydując się dojść do Santiago. " Camino de Santiago. O chłopcu, który przeszedł 365 dni".

POWIĄZANE KSIĄŻKI