Bezpieczeństwo publiczne w powiecie kościerskim - deskrypcja i antycypacja

Bezpieczeństwo publiczne w powiecie kościerskim - deskrypcja i antycypacja - Piotr Lizakowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Lizakowski
WYMIAR
6,37 MB
NAZWA PLIKU
Bezpieczeństwo publiczne w powiecie kościerskim - deskrypcja i antycypacja.pdf
ISBN
1172233221322

OPIS

…wysiłek badawczy związany ze sprecyzowaniem terminu bezpieczeństwa publicznego wykorzystuje wiodącą w nauce metodę empiryczną i wnioskowanie indukcyjne, przechodzące od rozpoznania tego, co elementarne, do tego, co syntetyczne i uogólnione, by antycypować wysiłki na rzecz usprawnienia systemu bezpieczeństwa. Analityczne rozpoznanie badanego systemu Autor książki, ze wszech miar zasadnie, rozpoczyna od uwarunkowań formalno-prawnych, wyodrębniając dyrektywy Unii Europejskiej, standardy iwymagania Sojuszu Północnoatlantyckiego oraz zarówno krajowe uregulowania formalno-prawne, jak i regulacje Wojewody Pomorskiego. Te ostatnie umieszcza w kontekście analitycznego opisu geografii województwa pomorskiego i powiatu kościerskiego.Z recenzji wydawniczej:dr hab. Janusz Świniarski, prof. WAT

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Bezpieczeństwo publiczne w powiecie kościerskim - deskrypcja i antycypacja - Lizakowski Piotr - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Opis: Bezpieczeństwo publiczne w powiecie kościerskim - deskrypcja i antycypacja - Lizakowski Piotr?wysiłek badawczy związany ze sprecyzowaniem terminu bezpieczeństwa publicznego wykorzystuje wiodącą w nauce metodę empiryczną i wnioskowanie indukcyjne, przechodzące od rozpoznania tego, co elementarne, do tego, co syntetyczne i uogólnione, by antycypować wysiłki na rzecz ... BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE W POWIECIE KOŚCIERSKIM - DESKRYPCJA I ANTYCYPACJA, Piotr Lizakowski, 25,2 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI