Na szlaku sławy, krwi i złota

Na szlaku sławy, krwi i złota - Stefan Barszczewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Barszczewski
WYMIAR
10,69 MB
NAZWA PLIKU
Na szlaku sławy, krwi i złota.pdf
ISBN
8989717926937

OPIS

Wyprawy konkwistadorów odmieniły Europę i Amerykę. Dla Europejczyków ekspansja na nowy kontynent była szansą na bogactwo i chwałę. Dla rdzennych mieszkańców oznaczała niewolę i koniec ich cywilizacji. Książka "Na szlaku sławy, krwi i złota" barwnie opowiada o narodzinach i podboju Nowego Świata. Lektura publikacji przenosi nas w XVI wiek i prowadzi ścieżkami konkwistadorów krok po kroku. Według słów autora w czasy: "Krwawych, rozpasanych, bez miary złota chciwych rycerzy i awanturników odrodzeni

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Wyprawy konkwistadorów odmieniły Europę i Amerykę. Dla Europejczyków ekspansja na nowy kontynent była szansą na bogactwo i chwałę.

Według słów autora w czasy: "Krwawych, rozpasanych, bez miary ... Wyprawy konkwistadorów odmieniły Europę i Amerykę. Dla Europejczyków ekspansja na nowy kontynent była szansą na bogactwo i chwałę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI