Baltazar Wielki

Baltazar Wielki - Kirsten Sims | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsten Sims
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Baltazar Wielki.pdf
ISBN
9766112604989

OPIS

Baltazar Wielki to piękna opowieść o wolności i szukaniu swojego miejsca na ziemi. Jakmożna przeczytać w dedykacji autorki, książka powstała z miłości do zwierząt, które powinny mieszkać w ich naturalnym środowisku. Niezwykłe artystyczne ilustracje Kirsten Sims ? wykonane akwarelą i gwaszem, przenoszą małych czytelników w świat pełen egzotyki i przyrody.Baltazar był najlepszym niedźwiedziem skrzypkiem na świecie. Nazywali go Baltazar Wielki. Pewnego dnia zostaje uwolniony z cyrku i rozpoczyn

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Baltazar Wielki Jak można przeczytać w dedykacji autorki, książka powstała z miłości do zwierząt, które powinny mieszkać w ich naturalnym środowisku. Niezwykłe artystyczne ilustracje Kirsten Sims - wykonane akwarelą i gwaszem, przenoszą małych czytelników w świat pełen egzotyki i przyrody. Baltazar, właśc.

Jak można przeczytać w dedykacji autorki, książka powstała z miłości do zwierząt, które powinny mieszkać w ich naturalnym środowisku. Niezwykłe artystyczne ilustracje Kirsten Sims - wykonane akwarelą i gwaszem, przenoszą małych czytelników w ... Baltazar Wielki to piękna opowieść o wolności i szukaniu swojego miejsca na ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI