Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie

Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie - Bożena Piątkowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Piątkowska
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie.pdf
ISBN
5184027617026

OPIS

Praca dotyczy tematu pozostającego w obszarze jednego z najpoważniejszych zagrożeń we współczesnym świecie. Obok niszczenia środowiska naturalnego w wyniku różnorodnychprocesów agresji ekologicznej oraz terroryzmu do zagrożeń tych niewątpliwie należy zjawisko przestępczości zorganizowanej.jest to problematyka niezwykle aktualna, chociażby z uwagi na skalę i charakter tego procederu w naszym kraju w warunkach rozwijającej się gospodarki rynkowej (rola syndykatów przestępczych w warunkach wolnego rynku i wolnej konkurencji). Zostało to podkreślone i udowodnione w treści rozprawy. Praca dotyczy zagadnienia, które należy uznać za znaczące i ważne zwłaszcza z perspektywy konieczności zwiększenia efektywności zwalczania wyższych form przestępczości.

Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie ebook: pdf. Bożenna Piątkowska.

Data zakończenia 2020-11-20 - cena 49,09 zł Szczegóły: Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie (Uszkodzona okładka) - Piątkowska Bożena. Tytuł: Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie (Uszkodzona okładka) Autor: Piątkowska Bożena Wydawnictwo: Fundacja na rzecz Czystej Energii ISBN: 9788364541292 Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 396 ... Informacje o Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalcza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI