Hortus (In)Conclusus Polska i Ukraina: rozmowy o filozofii i literaturze

Hortus (In)Conclusus Polska i Ukraina: rozmowy o filozofii i literaturze - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,73 MB
NAZWA PLIKU
Hortus (In)Conclusus Polska i Ukraina: rozmowy o filozofii i literaturze.pdf
ISBN
1149646051893

OPIS

Wybór wywiadów o filozofii i literaturze, które przez ponad 10 lat Anton Marczyński robił na potrzeby swej rubryki "Hortus (In)Conclusus" w Redakcji Ukraińskiej Polskiego Radia dla Zagranicy. Są to rozmowy m.in. z Barbarą Skargą, Myrosławem Popowyczem, Władysławem Stróżewskim, Ihorem Byczko, Tadeuszem Gadaczem, Tarasem Wozniakiem, Jerzym Prokopiukiem, Zbigniewem Mikołejko, Adamem Pomorskim, Dmytrem Stepowykiem.Spis treści: Anton Marczyński Hortus (In)ConclususBarbara Skarga O wspólnych dramata

Barbary Skargi ukazał się wybór wywiadów o ... Carl Jung oraz Zygmunt Freud: podobieństwa i różnice. Teoria archetypów Carla Gustava Junga // Hortus (In)Conclusus.

z Barbarą Skargą, Myrosławem Popowyczem, Władysławem Stróżewskim, Ihorem Byczko, Tadeuszem Gadaczem, Tarasem Wozniakiem, Jerzym Prokopiukiem, Zbigniewem Mikołejko, Adamem... Gościem audycji będzie Anton Marczyński, autor wydanego w formie książki zbioru wywiadów, które przez ponad 10 lat robił na potrzeby swej rubryki "Hortus (In)Conclusus" w Redakcji ... hortus-inconclusus-polska-i-ukraina-rozmowy-o-filozofii-i-literaturze Opis: Hortus (In)Conclusus Polska i Ukraina: rozmowy o filozofii i literaturze . Nakładem Fundacji na Rzecz Myślenia im.

POWIĄZANE KSIĄŻKI