Matka i inne zapiski

Matka i inne zapiski - Zofia Brzeska-gaudier | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Brzeska-gaudier
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Matka i inne zapiski.pdf
ISBN
4335939913164

OPIS

Dedykowana jest przede wszystkim tym, którzy chcieliby się dowiedzieć, kim była Zofia Brzeska-Gaudier. Fantazje o tej postaci były tworzone już kilka lat po jej śmierci (choć umarła zupełnie zapomniana w szpitalu psychiatryczym w Glouster) m.in przez Jimie’go Eda w książce „Dziki Mesjasz”. Ta bohaterka, przestawiona w książce a następnie powielona w filmie Kena Russella o tym samym tytule, stała się ucieleśnieniem, twarzą Brzeskiej na wiele dekad, a jaka była ona naprawdę?„Dzięki publikacji ty

- ISBN: 978-83-6249-552-8 Bardzo możliwe, że już nigdy nie poznamy całej prawdy, choć teraz książka „Matka i inne zapiski" z pewnością przybliży te tajemniczą postać. Zofia Brzeska-Gaudier- pisarka, której nadal zbyt wiele osób nie zna zmarła w roku 1925 za murami szpitala psychiatrycznego w Glouster (Anglia). Nie byli oficjalnie małżeństwem, Brzeska była starsza od niego o prawie 20 lat.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI