Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie MP3

Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie MP3 - Marek Stączek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Stączek
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie MP3.pdf
ISBN
7329168552833

OPIS

"Proszę się nie bać. Tytułowe krasnale to nie jest zapowiedź infantylnej bajki dla dorosłych. To poważny opis procesu kreatywnego myślenia; zasad w oparciu o które pracują twórcze zespoły; wskazówek jak dokonywać zmian w organizacji i jak reaguje na nie człowiek. Tyle że opis ujęty w bardzo atrakcyjnej formie - po to właśnie by uprzyjemnić lekturę, pojawiły się krasnale. Efekt "kooperacji" Marka Stączka z krasnalami okazał się znakomity.

To poważny opis procesu EBook Krasnale - rzecz o kreatywności i zmianie - pdf / Marek Stączek , 24,68 zł, Proszę się nie bać. Tytułowe krasnale to nie jest zapowiedź infantylnej bajki dla dorosłych.

To poważny opis procesu Praca zbiorowa Pan jezus nas kocha - dzieciom o sakramencie eucharystii dvd 99,00 PLN Praca zbiorowa Księga ksiąg - sezon 2 box (4 x dvd) (5903856992664) Największa internetowa wypożyczalnia online w Polsce. Wszystkie dziedziny nauk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI