Energetyka - bezpieczeństwo w wyzwaniach badawczych

Energetyka - bezpieczeństwo w wyzwaniach badawczych - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Energetyka - bezpieczeństwo w wyzwaniach badawczych.pdf
ISBN
9389835586420

OPIS

Przeniesienie kwestii związanych z bezpieczeństwem do przestrzeni badawczej, dotyczącej energetyki, w wielu przypadkach pozbawia dociekania koniunkturalnego charakteru. Przywraca naturalny dla naukowych poszukiwań porządek, w którym poznanie stanowi wartość nadrzędną.

Jest to fenomen o złożonej naturze. Wbrew pozorom nie wynika on ze wzrostu potencjalnych zagrożeń będących pochodną: wojen, lokalnych konfliktów zbrojnych, przewrotów czy ataków terrorystycznych, gdyż ich ilość ... Strona główna > Nauki ścisłe i przyrodnicze > Energetyka - bezpieczeństwo w wyzwaniach badawczych Tom 2 Zobacz większe.

Wbrew pozorom, nie wynika on ze w, Energetyka w wyzwaniach badawczych Tom 2 - BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE Z PERSPEKTYWY ... Energetyka w Wyzwaniach Badawczych - Bezpieczeństwo stało się ostatnio jednym z najbardziej nośnych haseł w nauce. Jest to fenomen o złożonej naturze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI