Co to jest rzeczywistość?

Co to jest rzeczywistość? - Marcin Poręba | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Poręba
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Co to jest rzeczywistość?.pdf
ISBN
2450379242372

OPIS

"Sądzę, że mimo wszystko o rzeczywistości można dziś powiedzieć na sposób filozoficzny kilka rzeczy, które nie byłyby ani powtarzaniem dawnych doktryn, ani rozwodnioną wersją rozważań Einsteina i Bohra" (M. Poręba)."Co to jest rzeczywistość?" to zapis wykładu wygłoszonego 11.10.2014 w trakcie gali kończącej II edycję Konkursu o Nagrodę im. Barbary Skargi.

Realizowane jest to tak, abyśmy mieli poczucie jedności tych dwóch sfer. W ... Co to jest rzeczywistość - opis produktu: `Sądzę, że mimo wszystko o rzeczywistości można dziś powiedzieć na sposób filozoficzny kilka rzeczy, które nie byłyby ani powtarzaniem dawnych doktryn, ani rozwodnioną wersją rozważań Einsteina i Bohra` (M.

augmented reality), rzeczywistość poszerzona - system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Zazwyczaj wykorzystuje się obraz z kamery, na który nałożona jest, generowana w czasie rzeczywistym, grafika 3D.Istnieją także zastosowania wspomagające jedynie dźwięk (jak aplikacja RjDj na iPhone). Według definicji wirtualna rzeczywistość to stworzony za pomocą technologii informatycznej trójwymiarowy obraz, który imituje świat realny lub stanowi wizję świata fikcyjnego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI