Wieniec i burza

Wieniec i burza - Alan Migoń | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alan Migoń
WYMIAR
3,90 MB
NAZWA PLIKU
Wieniec i burza.pdf
ISBN
8133649866818

OPIS

Mistyczno-filozoficzna poezja Alana Migonia przedstawia dążenie do rozpoznania natury bytu, istoty świata i jego zasady, czy też zasad pierwotnych: bytu i nicości, światła i ciemności, życia i śmierci, miłości i nienawiści, strachu i łaski ? sprzężonych w dialektycznej relacji. To opowieść o rozbłyśnięciu światła łaski; o rozkoszy oglądania tego, co istnieje, o najwyższej ekstazie oraz o utracie tej potężnej miłości; o pogrążeniu się w ciemnej nocy duszy, w której piekło i niebiosa stają się rze

Zobacz inne Pozostałe E-booki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Wieniec i burza to podróż ku pierwotnym głębinom ludzkiej psyche, zapis próby uchwycenia, zgłębienia i wypowiedzenia niewypowiadalnego, (...) Zapisz się na newsletter i odbierz DARMOWEGO e-booka. Wieniec i burza - Migoń Alan , tylko w empik.com: 19,00 zł . Przeczytaj recenzję Wieniec i burza.

Wieniec i burza to podróż ku pierwotnym głębinom ludzkiej psyche, zapis próby uchwycenia, zgłębienia i wypowiedzenia niewypowiadalnego, niepoznawalneg, Wieniec i burza, Księgarnia PWN Toruń zaprasza Książka Wieniec i burza / Alan Migoń, Imprint, 28,33 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Wieniec i burza, Migoń Alan, 26,9 zł. Wieniec i burza to podróż ku pierwotnym głębinom ludzkiej psyche, zapis próby uchwycenia, zgłębienia i wypowiedzenia niewypowiadalnego, niepoznawalneg, Wieniec i burza, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Wieniec i burza to podróż ku pierwotnym głębinom ludzkiej psyche, zapis próby uchwycenia, zgłębienia i wypowiedzenia niewypowiadalnego, niepoznawalnego, nieobjawionego; cofnięcia się ku początkowi, ku praczasom; momentowi stwórczego fiat, ku procesowi wyłaniania się Czegoś z pierwotnej Nicości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI