Św. Bruno z Kolonii i święci Zakonu Kartuzów

Św. Bruno z Kolonii i święci Zakonu Kartuzów - Bruna Od Maryi S. | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruna Od Maryi S.
WYMIAR
10,12 MB
NAZWA PLIKU
Św. Bruno z Kolonii i święci Zakonu Kartuzów.pdf
ISBN
4384305093760

OPIS

O świętym Brunonie z Kolonii niewiele u nas wiadomo. Jego imię znają przede wszystkim ci, którzy interesują się Zakonem Kartuzów i jego charyzmatem oraz historią bardzo ciekawej wspólnoty monastycznej. Ten święty nie jest typowym założycielem wspólnoty życia konsekrowanego. Jego losy były bardzo zmienne. Wiele lat spędził jako kapłan diecezjalny i wykładowca w Reims, dlatego okres pustelniczy i tworzenie zakonu przypadają na późne lata. W publikacji zamieszczono także krótką notkę o Patronce Zak

O świętym Brunonie z Kolonii niewiele u nas wiadomo. Jego imię znają przede wszystkim ci, którzy interesują się Zakonem Kartuzów i jego charyzmatem oraz historią bardzo ciekawej wspólnoty monastycznej. Obecnie kości Brunona znajdują się w trumience wraz z relikwiami jego następcy.

Bruno z Kolonii i święci Zakonu Kartuzów do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 22,48 zł (Rabat 24%). Autor: Bruna od Maryi, wydawnictwo: Fundacja Biskupa Hugona. Bruno z Kolonii i święci Zakonu Kartuzów się pojawi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI