Prawdy w polityce

Prawdy w polityce - Tadeusz Buksiński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Buksiński
WYMIAR
9,49 MB
NAZWA PLIKU
Prawdy w polityce.pdf
ISBN
8382049695320

OPIS

„Otrzymujemy tu oto zgrabnie napisaną książkę, którą czyta się dobrze, a która przybliża czytelnika do problemu ważkiego filozoficznie, ale też nader istotnego dla praktyki politycznej. W związku z tym trudno do niej mieć większe pretensje za z lekka niefrasobliwe mieszanie tych dwóch poziomów rozważań.”Prof. dr hab. Marek N. Jakubowski ? z recenzji wydawniczej Tadeusz Buksiński — profesor emerytowany. Zajmuje się filozofią polityki oraz filozofią moralności. Jest autorem ponad 160 artykułów o

Dlaczego PiS nie musi bać się Unii . Nr 401 (37/2016) 13 września 2016 „Smoleńsk".

Ale jest to też tekst, który stał się źródłem wyjątkowo brzemiennych w skutki nieporozumień. Najważniejszym jest absolutyzacja pojęcia prawdy i pominięcie pojęcia drogi. Informacje o PRAWDY W POLITYCE TADEUSZ BUKSIŃSKI - 7716726655 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI