Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy

Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy - Paweł Znyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Znyk
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Od komunikacji do manipulacji DVD zeszyt naukowy.pdf
ISBN
3532897175742

OPIS

Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwość poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i sterowania przekonaniami oraz decyzjami innych ludzi. Z manipulacją mamy do czynienia nie tylko wtedy, gdy osiąga się swoje cele przez wprowadzenie w błąd uczestników działania, ale też kiesy tendencyjnie gloryfikuje sie własną działalność i równocześnie w złym świetle stawia się motywy i osiągnięcia przeciwnika. Książka w absolutnie bezkompromisowy sposób opisuje mechanizmy wywierania wpływu i manipulowania informacjami. Autor poza swymi własnymi przemyśleniami, w sposób prosty i przejrzysty, umiejętnie zebrał najbardziej trafne spostrzeżenia na temat manipulacji wielu polskich i zagranicznych specjalistów, nieraz reprezentujących skrajnie odmienne poglądy. Zeszyt naukowy powstał na bazie książki "Od komunikacji do manipulacji". Zeszyt naukowy powstał na bazie książki "Od komunikacji do manipulacji", która w absolutnie bezkompromisowy sposób opisuje mechanizmy wywierania wpływu i manipulowania informacjami. W niniejszym zeszycie zostały dwa rozdziały pochodzące z tej książki: "Manipulacja jako psychologiczna operacja dezinformacji" i "Rola technik manipulacyjnych w kształtowaniu opinii publicznej".

Jej wymiary to 168x240. Sprawdź niskie ceny i kup Zeszyty Naukowe Forum Młodych Pedagogów przy Komitecie Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk Zeszyt XXI w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Buy Od komunikacji do manipulacji z plyta DVD: Mechanizmy wywierania wplywu by Znyk, Pawel (ISBN: 9788096993895) from Amazon's Book Store. Everyday low prices and free delivery on eligible orders. Od komunikacji do manipulacji full.avi • Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwości poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i ste Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do ... Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwość poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania Plik P.

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Opis: Od komunikacji do manipulacji z płytą DVD - Znyk Paweł. Posiadanie wiedzy z zakresu komunikacji stwarza możliwości poznawania i rozumienia ludzkich zachowań, ale również otwiera drogę do manipulowania i sterowania przekonaniami oraz decyzjami innych ludzi.Z manipulacją mamy do czynienia nie tylko wtedy, gdy osiąga się swoje cele przez wprowadzenie w błą uczestników ... Od komunikacji do manipulacji z płytą DVD Paweł Znyk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI