Oblicza przeszłości

Oblicza przeszłości - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,66 MB
NAZWA PLIKU
Oblicza przeszłości.pdf
ISBN
3396674659104

OPIS

Jednym z przejawów tej sytuacji jest zasadniczy brak ujęć syntetycznych czy podręcznikowych metodologii i/lub teorii historii. Wszystkie bodaj prace, które do tego nurtu można zaliczyć, są nie tyle syntetyzujące uznaną, ustabilizowaną wiedzę, ile raczej eklektyczną prezentacją różnorodności nurtów, stanowisk, szkół bądź to suwerennymi, autorskimi ujęciami subiektywnie podstawowych zagadnień. […] Nie da się studentowi czy adeptowi metodologii historii wskazać pracy, która mogłaby mu podręcznikowo

Przeszłość - Teraźniejszość - Perspektywy" €8.55 - Prezentowana książka jest wszechstronnym podejściem do problematyki tworzenia obrazów przeszłości we współczesnym świecie. W polskiej archeologii brak dotąd takiego poważnego opracowania. Oblicza miłości.

Przeszłość - Teraźniejszość - Perspektywy Lublin/online, 14 maja 2021 r. w związku z licznymi prośbami, jak i obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną informujemy, że udział w Konferencji będzie możliwy zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Oblicza przeszłości, PRACA ZBIOROWA, 27 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI