Jak nie pić i żyć szczęśliwie

Jak nie pić i żyć szczęśliwie - Rafał Chwiszczuk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Chwiszczuk
WYMIAR
10,68 MB
NAZWA PLIKU
Jak nie pić i żyć szczęśliwie.pdf
ISBN
2075653175469

OPIS

Książkę tę dedykuję wszystkim, którzy piją i wiedzą albo chociaż czują, że to właśnie alkohol jest tym czymś co ich ogranicza albo okrada z tego, co najlepsze i najpiękniejsze. Że nie pozwala być wolnym, szczęśliwym i kochanym.Że czyni życie monotonne i smutne z niechcianymi obowiązkami i zobowiązaniami, usidlone nudną i nielubianą pracą. Że każe gonić za kolorową, nieistniejącą złudą i wierzyć, że świat materialny jest jedyny albo najważniejszy.Rafał Chwiszczuk

Nasze szczęście zależy tylko od nas, to przecież my kształtujemy swoją rzeczywistość. Nie wolno się poddawać, ale też nie powinno się ze sobą walczyć. Życia nie otrzymujemy krótkiego, tylko czynimy je krótkim.

Nie wolno się poddawać, ale też nie powinno się ze sobą walczyć. Życia nie otrzymujemy krótkiego, tylko czynimy je krótkim. 95 proc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI