Hadisy. Sunna Mahometa

Hadisy. Sunna Mahometa - Bill Warner | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Warner
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
Hadisy. Sunna Mahometa.pdf
ISBN
3689622925283

OPIS

Koran na każdym kroku nakazuje wszystkim muzułmanom podążania za „doskonałym” przykładem Mahometa. Zbiór jego słów i działań nazywamy Sunną. Sunna Mahometa zawarta jest w tradycyjnych opowieściach z jego życia zwanych Hadisami. Muzułmanin w większym stopniu powinien podążać za wskazówkami zawartymi w Hadisach, niż tymi opisanymi w Koranie. Hadisy dostarczają nam fascynującej wiedzy na temat Mahometa. Dzięki nim dowiadujemy się, jak wyglądał, co go bawiło, co jadł i jakimi kierował się przesądami

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zbiór jego słów i działań nazywamy Sunną. Sunna Mahometa zawarta jest w tradycyjnych opowieściach z jego życia zwanych Hadisami.

Muzułmanin w większym stopniu powinien podążać za wskazówkami zawartymi w Hadisach, niż tymi opisanymi w Koranie. Hadisy dostarczają nam fascynującej wiedzy na temat Mahometa. Sunna (arab.

POWIĄZANE KSIĄŻKI