Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane

Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,80 MB
NAZWA PLIKU
Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane.pdf
ISBN
3434938428061

OPIS

Recenzowana publikacja jest źródłem różnorodnej tematycznie wiedzy z obszaru nauki prawa karnego. Rozważania zawarte w opracowaniach [...] mają poznawczy charakter, oparte są na wnikliwej analizie źródeł wiedzy w postaci aktów normatywnych, literatury i sporadycznie orzecznictwa sądowego. Praktycznym efektem tego są poprawne wnioski de legę lata i de legę ferenda zmierzające do poprawy skuteczności funkcjonowania analizowanych instytucji prawa karnego.Prof. UR dr hab. Stanisław PieprznyWartym podkreślenia walorem omawianej pracy jest fakt, że udało się w niej zebrać obok siebie głosy zarówno teoretyków, jak i praktyków. [...] Przy opracowywaniu poszczególnych artykułów dopełniono wymogów naukowej rzetelności. Teksty są napisane ładnym, przyciągającym językiem. Wykresy i ilustracje, dołączone do niektórych z nich, z pewnością przyczynią się do jeszcze większej komunikatywności przekazu. W moim odczuciu, monografia "Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane" stanowi ważny głos w dyskusji nad współczesnymi kierunkami działań organów państwa nakierowanymi na zwiększenie jego bezpieczeństwa.Dr hab. Maciej Jońca

Dr hab. Maciej Jońca Sprawdź niskie ceny i kup Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Recenzowana publikacja jest źródłem różnorodnej tematycznie wiedzy z obszaru nauki prawa karnego.

Maciej Jońca Sprawdź niskie ceny i kup Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Recenzowana publikacja jest źródłem różnorodnej tematycznie wiedzy z obszaru nauki prawa karnego. Rozważania zawarte w opracowaniach [...] mają poznawczy charakter, oparte są na wnikliwej analizie źródeł wiedzy w postaci aktów normatywnych, literatury i sporadycznie orzecznictwa sądowego. Rola organów bezpieczeństwa publicznego w przeciwdziałaniu przestępczości - zagadnienia wybrane, Praca zbiorowa, 40,5 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI