Misja teherańska 2

Misja teherańska 2 - Joel Rosenberg | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joel Rosenberg
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Misja teherańska 2.pdf
ISBN
6291727581588

OPIS

Świat stoi na krawędzi katastrofy. Iran przeprowadził pierwszy test broni nuklearnej.Milion muzułmanów na całym świecie są przekonane, że na ziemi pojawił się szyicki mesjasz, Dwunasty Imam.Przywódcy Izraela obawiają się, że pod jego wodzą Teheran rozpocznie atak nuklearny, drugi Holokaust. Biały Dom obawia się, że Izrael jako pierwszy uderzy na irańskie obiekty atomowe, a cały Bliski Wschód stanie w płomieniach.Stawka jest wysoka, a możliwości niewiele. David Shirazi może zmienić bieg wydarzeń. Ale czy zdąży?

Iran przeprowadził pierwszy test broni nuklearnej. Milion muzułmanów na całym świecie są przekonane, że na ziemi pojawił się szyicki mesjasz, Dwunasty Imam.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Misja Teherańska (Joel Rosenberg). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Konferencja teherańska - spotkanie przywódców koalicji antyhitlerowskiej (tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI