Kobieta w doktrynie islamu

Kobieta w doktrynie islamu - Bill Warner | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bill Warner
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta w doktrynie islamu.pdf
ISBN
5675280134706

OPIS

Rola kobiety w islamie różni się znacząco od tej, jaką odgrywa ona w naszej cywilizacji. Zgodnie z wolą Allaha kobieta ma we wszystkim podporządkowywać się mężczyźnie i żyć zgodnie z doktryną spisaną w Koranie. Muzułmanie powinni traktować swoje żony i córki tak, jak traktował je Mahomet.Niniejsza książka opisuje szczegóły z życia Mahometa, również te intymne. Pokazuje zazdrość obecną w jego haremie. Wyjaśnia, jak doszło do tego, że po ucieczce proroka do Medyny bicie żon stało się częścią islamu. Ujawnia, w jaki sposób Koran zmienił prawa adopcji umożliwiając Mahometowi kontakty z jego pasierbicą.Wreszcie pokazuje źródła przymusowego wydawania dziewczynek za mąż. Warto wiedzieć, że proceder ten w kulturze islamu pojawił się w momencie, gdy Mahomet poślubił sześcioletnią Aiszę.

Muzułmanie powinni traktować swoje żony i córki tak, jak traktował je Mahomet. Niniejsza książka opisuje szczegóły z życia Mahometa, również te intymne.... Książka Kobieta w doktrynie islamu do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 15,52 zł (Rabat 27%).

Zgodnie z wolą Allaha kobieta ma we wszystkim podporządkowywać się mężczyźnie i żyć zgodnie z doktryną spisaną w Koranie. ... Rola kobiety w islamie różni się znacząco od tej, jaką odgrywa ona w naszej cywilizacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI