Zatruta pieśń maku

Zatruta pieśń maku - Krzysztof Rejmer | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Rejmer
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Zatruta pieśń maku.pdf
ISBN
6079613072623

OPIS

Krzysztof Rejmer (1955 ? 2019) fizyk, tłumacz literatury naukowej, popularnonaukowej i pięknej, poeta. Studiował fizykę na UAM w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie w 1996 roku obronił pracę doktorską. W latach 1996 ? 2010 pracował na Uniwersytecie Warszawskim (Zakład Teorii Pola i Fizyki Statystycznej, a następnie Katedra Teorii Materii Skondensowanej). Autor licznych opowiadań i tomików poezji. Za swą twórczość literacką był wielokrotnie nagradzany w Polsce i Czechach. Dla Manufa

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

Krzysztof Rejmer (1955 - 2019) fizyk, tłumacz literatury naukowej, popularnonaukowej i pięknej, poeta. Studiował fizykę na UAM w Poznaniu oraz na Uniw, Zatruta pieśń maku, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Kup teraz na Allegro.pl za 18,33 zł - Zatruta pieśń maku z miasta Dębica.

POWIĄZANE KSIĄŻKI