Przygody Supełka

Przygody Supełka - Dorota Jolanta Szumilas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Jolanta Szumilas
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Supełka.pdf
ISBN
8475077746846

OPIS

Całość wzbogacona jest kolorowymi i czarno-białymi ilustracjami autorstwa Joanny Piechówki - pasjonatki rysowania i miłośniczki zwierząt. Na stronach książki piesek o imieniu Supełek opowiada o swoich życiowych przygodach. Całość wzbogacona jest kolorowymi i czarno-białymi ilustracjami autorstwa Joanny Piechówki - pasjonatki rysowania i miłośniczki zwierząt. Na stronach książki piesek o imieniu Supełek opowiada o swoich życiowych przygodach. A tak bohater książki już na pierwszych kartkach książki przedstawia się czytelnikom: Nazywam się Supełek. Tak nazwali mnie pierwsi właściciele i tak samo pani Joasia, która znalazła mnie na drodze niedaleko lasu.Ale zacznijmy od początku. Chcecie wiedzieć, co mi się przytrafiło? Jestem pewien, że wysłuchacie mnie z zainteresowaniem. Wydarzenia, których byłem głównym bohaterem, miały miejsce już jakiś czas temu. Postanowiłem spisać swoje wspomnienia, by kolejne pokolenia mogły do nich sięgnąć. Nie będę przed Wami niczego ukrywał! Opowiem tak, jak było. Ale NIE MARTWCIE SIĘ! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło! Zapraszamy zatem na spotkanie z Supełkiem.Miłej przygody z kudłatym, czworonożnym przyjacielem :)

„Supełek" Doroty Jolanty Szumilas - autorki z Warszawy. Całość wzbogacona jest kolorowymi i czarno-białymi ilustracjami autorstwa Joanny Piechówki - pasjonatki rysowania i miłośniczki zwierząt. Na stronach książki piesek o imieniu Supełek opowiada o swoich życiowych przygodach.

Na stronach książki piesek o imieniu Supełek opowiada o swoich życiowych przygodach. ... Przygody Supełka" - to drugie, zmienione wydanie wcześniej wydanej książeczki dla dzieci pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI