Dialektyka żywiołów

Dialektyka żywiołów - Leszek Jagodziński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Jagodziński
WYMIAR
12,16 MB
NAZWA PLIKU
Dialektyka żywiołów.pdf
ISBN
5262765175296

OPIS

Monotonne życie sfrustrowanego inteligenta zmienia się podczas spaceru z psem. Seria niepokojących zdarzeń to tylko uwertura wielkiej gry czasu, przestrzeni i prawideł rządzących harmonią Wszechświata… Krystaliczna woda sączy się, pochłaniając kolejne ulice. Czas staje w miejscu. Wybuchają pożary, przechodzą trzęsienia ziemi, burze i lawiny… Tajemnicza sekta porusza siły, których nikt nie podejrzewał o istnienie… Istoty niższe zyskują świadomość i osobowość, a ich pierwotne umysły zadziwiają int

Przekonaj się sam! Informacje o Dialektyka żywiołow - Leszek T. Jagodziński, RABAT - 8109029249 w archiwum Allegro.

Choć czasem może wydać się zbyt filozoficzna i ciężka (o czym autor w swojej przekorze uczciwie przestrzega!), to w rzeczywistości nieraz stanowi wyzwanie ... Dialektyka żywiołów. Monotonne życie sfrustrowanego inteligenta zmienia się podczas spaceru z psem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI