Wieść Niesie po Lesie

Wieść Niesie po Lesie - Anna Miarczyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Miarczyńska
WYMIAR
7,31 MB
NAZWA PLIKU
Wieść Niesie po Lesie.pdf
ISBN
2573842900925

OPIS

„Wieść Niesie po Lesie” to książka stworzona w duchu naszej rodzimej kultury i wiedzy. Związana jest ze słowiańską tradycją ? z różnych powodów wypieraną latami, a która teraz powoli, na nowo się odradza, zgodnie z potrzebą… Pomaga nam odkryć swoje korzenie, swoją tożsamość… nasz związek z innymi Ludźmi Ziemi ? naszymi Siostrami i Braćmi, z Przyrodą ? Matką Ziemią… Pomaga przypomnieć sobie Prawa Natury, które znane były od zawsze wszystkim rdzennym kulturom…Dla dzieci świat ukazany na tych kar

Jest to pierwsza część cyklu "Słowiańskie opoWieści", książek do czytania i kolorowania: W kolejnych częściach, które już się narodziły się w mojej głowie, opowiem o codziennym życiu naszych Przodków, o Kręgu ich radosnych Świąt, o ich Bogach, Bóstwach i Postaciach ... „Wieść niesie po lesie" to książka stworzona w duchu naszej rodzimej kultury i wiedzy. Związana jest ze słowiańską tradycją - z różnych powodów wypieraną latami, a która teraz powoli, na nowo się odradza, zgodnie z potrzebą… „Wieść Niesie po Lesie" to książka stworzona w duchu naszej rodzimej kultury i wiedzy.

Dostępna u autorki lub w sklepie decomade.pl. „Wieść Niesie po Lesie" to książka stworzona w duchu naszej rodzimej kultury i wiedzy. Związana jest ze słowiańską tradycją - z różnych powodów (...) Zapisz się na newsletter „Wieść Niesie po Lesie" to książka stworzona w duchu naszej rodzimej kultury i wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI