Theologie vegetali

Theologie vegetali - Krzysztof Rejmer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Rejmer
WYMIAR
3,5 MB
NAZWA PLIKU
Theologie vegetali.pdf
ISBN
7395899247480

OPIS

Tomik poezji Krzysztofa Rejmera.Quid est malum moje istnienie wydaje się byćczymś tak bardzo nieskomplikowanym ioczywistym żeludzie widzą we mnie tylko tenowoc który tak łatwo będzie im zdobyć boprzecież żeby wbić w miąższ zęby drapieżnikadrzemiącego w każdym z waswystarczy wyciągnąć ręce ku uginającej się gałęzi albowejść na drabinę która ? jak pisał Robert Frost ? koronędrzewa rozcina jak kolejowy tor prowadzący do niebajednak to niemożliwe bota gałąź wisi nad bezdenną pr

Quid est malum moje istnienie wydaje się być czymś tak bardzo nieskomplikowanym i oczywistym że ludzie widzą we mnie tylko ten owoc który tak łatwo będzie im zdobyć bo przecież żeby wbić w miąższ zęby drapieżnika drzemiącego w każdym z was Kup teraz. Cena 18,29 zł.

Książka w kategorii Poezja i dramat. Okładka Miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI