Pudełko czekoladek

Pudełko czekoladek - Justyna Czarnecka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Czarnecka
WYMIAR
12,80 MB
NAZWA PLIKU
Pudełko czekoladek.pdf
ISBN
1012329566268

OPIS

Yasmine jest silną, niezależną kobietą, mieszkającą we własnym domu z trzema psami. Myślała, że niewiele potrzeba jej do szczęścia, gdy pojawia się TEN KTOŚ.Wydaje się spełnieniem marzeń o mężczyźnie, ale czy to wystarczy, żeby nadał się na męża? Zwłaszcza że przez kolejne miesiące gorącej znajomości wychodzą kolejne niewygodne fakty. Yasmine musi rozważyć wszystkie Za i przeciw, zanim dokona właściwego wyboru.

Z książki. Forrest Gump ... Pudełko w kształcie prostopadłościanu o wymiarach przedstawionych na rysunku zawiera 32 czekoladki.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wrap the cake into cling film and put in the fridge for about 30 minutes. After that time, place the cake on the tinware and bake for about 20 minutes (cake has to be brown) in 180 Celsius degree.

POWIĄZANE KSIĄŻKI