Łowca smaku

Łowca smaku - Urszula Ziętek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Ziętek
WYMIAR
7,46 MB
NAZWA PLIKU
Łowca smaku.pdf
ISBN
7221111701026

OPIS

Dziennikarz kulinarny Garik Nadej zostaje wplątany w morderstwo swojego kolegi po fachu. Razem z szaloną przyjaciółką Sylwią postanowił rozwikłać tajemnicę zbrodni, aby oczyścić się z zarzutów.Co należy podać do ramenu? Czy da się po smaku rozpoznać składniki potrawy? I najważniejsze ? kto mógł pragnąć śmierci znanego warszawskiego krytyka kulinarnego?Tego wszystkiego dowiesz się z Łowcy smaku. Urszula Ziętek udowodniła, że nawet najbardziej ponure zbrodnie da się opisać z humorem, dystansem i…

EPUB,MOBI. Kup teraz do -50%! Kryminał w najlepszym smaku Dziennikarz kulinarny Garik Nadej zostaje wplątany w morderstwo swojego kolegi po fachu.

Roślinna kuchnia bez glutenu i rafinowanego cukru. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Przepisy z bloga pod adresem lowca-smaku.blogspot.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI