Odzyskiwanie duszy

Odzyskiwanie duszy - Sandra Ingerman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandra Ingerman
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
Odzyskiwanie duszy.pdf
ISBN
2507001697212

OPIS

W swojej książce Sandra Ingerman opisuje, że w wyniku przeżytych traum część ludzkiej duszy ulatuje w różne miejsca, by człowiek mógł przetrwać ogromny szok związany z dramatycznym wydarzeniem. Traumą może być wypadek samochodowy, seksualne wykorzystywanie, operacja, przemoc czy szkolny bądź zawodowy stres. Wtedy część naszej duszy wędruje po różnych duchowych światach, które Sandra nazywa niecodzienną rzeczywistością, lub gubi się w czasie. Człowiek z zagubioną częścią duszy traci swoją witalność i radość życia, bo nie jest w stanie żyć w pełni.

Godna polecenia lektura, która ciekawie tłumaczy teorię oraz zapoznaje z praktyką ... Kup teraz na Allegro.pl za 86 zł - Odzyskiwanie duszy + DMT Molekuła Duszy z miasta Tychy. Stan: nowy.

Data zakończenia 2020-04-11 - cena 85 zł Odzyskiwanie duszy - Sandra Ingerman System automatycznie przekieruje na płatność kartą kredytową. W każdej chwili można później zmienić metodę płatności na szybkie transfery ( 27 banków i instytucji bankowych ) lub przelewy online ( 6 banków ). Odzyskiwanie duszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI