Jedno życie. Moje widzenie świata

Jedno życie. Moje widzenie świata - Anna Magdalena Dapczyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Magdalena Dapczyńska
WYMIAR
9,28 MB
NAZWA PLIKU
Jedno życie. Moje widzenie świata.pdf
ISBN
3349771094368

OPIS

Od autora:"Staram się unikać w tej książce filozofowania, omawiania różnych terapii i technik - to wszystko można znaleźć gdzieś indziej. Namawiam natomiastdo poznawania, uczenia się i wyciągania własnych wniosków. Jesteś wolny, doceń swoją mądrość. Zawsze widzę w pacjencie człowieka i nigdy nie spotkałam dwóch takich samych przypadków. Zwykłe złamanie ręki dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Od zatrzymania w biegu i zawołania:" Halo, zrób coś ze sobą" po całkowitą zmianę trybu życia, pracy, związku.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jedno życie. Moje widzenie świata - Magdalena Anna Dapczyńska - opis książki: Od autora:"Staram się unikać w tej książce filozofowania, omawiania różnych terapii i technik - to wszystko można znaleźć gdzieś indziej.

Namawiam natomiast do poznawania, uczenia się i wyciągania własnych wniosków. ... KSIĄŻKA Jedno życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI