Góry Kaczawskie słowem malowane

Góry Kaczawskie słowem malowane - Krzysztof Gdula | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Gdula
WYMIAR
7,33 MB
NAZWA PLIKU
Góry Kaczawskie słowem malowane.pdf
ISBN
3569421001414

OPIS

Pisanie jest dla mnie formą przeżywania świata raz jeszcze, wydobywaniem z wnętrza siebie wrażeń niezauważonych bądź niedocenionych; pisanie bywa też pragnieniem, niemożliwą do nazwania i do zaspokojenia potrzebą, pasją i spełnieniem.Mamy niespełna trzydzieści liter, ale tworzą one wielką ilość słów, które ułożyć można na nieskończoną ilość sposobów i wyrazić nimi wszystko. Każdy odcień ludzkich uczuć od ostatniej niegodziwości, do najwznioślejszej miłości, i każdą barwę świata od ostatniej brzydoty, do siedmiu jego cudów.Zapisanie słów i późniejsza możliwość ich odczytania jest czymś z pogranicza magii, jednak zapisanie słów wyrażających wrażenia z przeżywania piękna Ziemi w sposób budzący w czytelniku podobne odczucia, a za nimi potrzebę obcowania z pięknem, jest magią najczystszą.Mam nadzieję na chociaż zbliżenie do tej sztuki.Pisząc swoje relacje z wędrówek starałem się stworzyć pociągający barwami obraz świata widzianego moimi oczami i przeżywanego moim duchem, lecz nie pędzla używałem, a właśnie słów.Życzę przeżycia miłego spotkania z moją maleńką Ziemią z Górami Kaczawskimi malowanymi słowami

Oprawa miękka: ISBN: 978-83-660-2299-7: EAN: 9788366022997: Liczba stron: 228: Format: 150x210mm: Cena katalogowa: 32,90 zł ... Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

49 egz. Pisząc swoje relacje z wędrówek starałem się stworzyć pociągający barwami obraz świata widzianego moimi oczami i przeżywanego moim duchem, lecz nie pędzla używałem, a właśnie słów.Życzę przeżycia miłego ... Informacje o Góry Kaczawskie słowem malowane - 9709862783 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI