Tajemnica narodzin. Poród lotosowy

Tajemnica narodzin. Poród lotosowy - Edyta Adamczewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edyta Adamczewska
WYMIAR
11,6 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica narodzin. Poród lotosowy.pdf
ISBN
7587897735538

OPIS

Publikacja w sposób przystępny przybliża wyniki badań z całego świata dotyczące świadomości dziecka podczas porodu i konsekwencji z jakimi musi się zmierzyć w dorosłym życiu, wynikających z sposobu przyjścia na świat i przebiegu akcji porodowej. Choć wydawać się może ,że zapis badań dotyczyć może ostatnich kilkunastu lat w książce znajdziemy powiązania ze sposobami znanymi kobietom od tysiącleci. Delikatna, czytelna czasem żartobliwa forma rzuca nowe światło na pierwsze chwile Maleństwa na świecie .Pozycja zarówno dla Mam w stanie błogosławionym, jak ich partnerów oraz dla wszystkich innych , którzy chcą się dowiedzieć w jaki sposób na świat chcą przychodzić Dzieci.

Autorem książki jest Edyta Adamczewska. Należy do gatunków: poradniki, zdrowie, ciąża.

Przedstawia wiele kluczowych faktów, które powinny być powszechnie znane i dopełniają naszą, jako społeczeństwa, wiedzę o tym, jak myślimy o porodzie i roli kobiety w porodzie. Opis Książkę możesz zamówić w przedsprzedaży. Książka „Moc świadomości" to kompendium wiedzy na każdy ważny życiowo temat.Opisuje prawdy i mity dotyczące diety, pieniędzy, zdrowia, kobiecości, roli kobiety i mężczyzny w związku, ciąży, porodu, wychowywania dzieci, duchowości. Tajemnica narodzin Poród lotosowy już od 24,36 zł - od 24,36 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI