Opowieści ludowe

Opowieści ludowe - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,6 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści ludowe.pdf
ISBN
3607555492018

OPIS

Przed sobą widzisz dobrze znane i lubiane ludowe bajki dla dzieci - "Nakrapiana kupa" i "Rzepa". Postaci z bajek ożyją na stronach książki w 3D przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. Twoje dziecko będzie mogło malować obrazki, oglądać interaktywne animacje na stronach książki, bawić się z postaciami i uczyć nazw warzyw i owoców, które rosną w ogrodzie dziadków.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Przed sobą widzisz dobrze znane i lubiane ludowe bajki dla dzieci - "Nakrapiana kupa" i "Rzepa". Postaci z bajek ożyją na stronach książki w 3D przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej.

Twoje dziecko będzie mogło malować obrazki, oglądać interaktywne animacje na stronach książki, bawić się z postaciami i uczyć nazw ... „Opowieści ludowe. Trzy baby, korale i ogień" to projekt z z pogranicza teatru, kultury ludowej i sztuki opowiadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI