Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet

Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet - Jarosław Kapsa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Kapsa
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet.pdf
ISBN
1985862893021

OPIS

"Książka jest freskiem, ukazującym pełny obraz sytuacji kobiet w kontekście ich walki o równouprawnienie. (...) Obejmuje wiele obszarów kobiecej aktywności: od życia prywatnego, poprzez edukację na różnych poziomach, pracę zawodową, aktywność społeczną, aż po działalność parlamentarną i walkę na froncie wojennym. Kobiety, o których pisze Jarosław Kapsa, reprezentują różne środowiska społeczne i różny status majątkowy, prawdziwymi jednak bohaterkami są inteligentki, zajmujące się działalnością na rzecz równouprawnienia wszystkich kobiet". (z przedmowy Barbary Stelbickiej).

Zobacz inne Pozostałe E-booki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Jej opowieści Rzecz o równouprawnieniu kobiet Jarosław Kapsa. Galeria Literacka Jej opowieści Rzecz o równouprawnieniu kobiet Jarosław Kapsa.

Rzecz o równouprawnieniu kobiet - pdf / Jarosław Kapsa , 19,02 zł, Książka bezpośrednio odnosi się do 100 rocznicy przyznania praw wyborczych kobietom. Przyjęta forma, określona Jej opowieści Rzecz o równouprawnieniu kobiet | Kapsa Jarosław | Galeria Literacka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI