Cena zauroczenia

Cena zauroczenia - Krystyna Wajda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Wajda
WYMIAR
4,1 MB
NAZWA PLIKU
Cena zauroczenia.pdf
ISBN
5120459275452

OPIS

Cena zauroczenia” to dalszy ciąg losów Marleny i innych bohaterów debiutanckiej powieści Krystyny Wajdy pt. „Zawirowania”., która ukazała się na rynku księgarskim w listopadzie 2017 r. (wydawnictwo NOVAE RES Gdynia).A tak o obecnej powieści pisze Alicja Stankiewicz z Gdyni:„Zawirowania II”, to byłby tytuł nadal adekwatny do treści, bo jak to w życiu bywa, niektórzy ludzie, chociaż zasługują na najlepsze, mają zawsze ‘pod górkę’… Tak jest i z Marleną, mądrym życiowo, wykształconym, ambitnym, a pr

„Zawirowania"., która ukazała się na rynku księgarskim w listopadzie 2017 r. Cena zauroczenia" to dalszy ciąg losów Marleny i innych bohaterów debiutanckiej powieści Krystyny Wajdy pt. „Zawirowania"., która ukazała się na rynku księgarskim w listopadzie 2017 r.

(wydawnictwo NOVAE RES Gdynia). A tak o obecnej powieści pisze Alicja Stankiewicz z Gdyni: „Zawirowania II", to byłby tytuł nadal adekwatny do treści, bo jak to w życiu bywa, niektórzy... Cena zauroczenia - Krystyna Wajda - opis książki: Cena zauroczenia to dalszy ciąg losów Marleny i innych bohaterów debiutanckiej powieści Krystyny Wajdy pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI