Trening mistrzów

Trening mistrzów - Jakub Jelonek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Jelonek
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Trening mistrzów.pdf
ISBN
1332209420813

OPIS

Jakub Jelonek -polski lekkoatleta, olimpijczyk specjalizujący się w chodzie sportowym.Startuje w chodzie na 20 kilometrów. Siódme miejsce podczas mistrzostw Europy w Barcelonie. Srebrny medalista pucharu Europy w chodzie sportowym z 2011 roku.Stawał na podium mistrzostw Polski seniorów w chodzie na 20 kilometrów (Warszawa 2011 – brąz, Kraków 2015 – srebro oraz Bydgoszcz 2016 – srebro). Medalista halowych mistrzostw Polski seniorów ma w dorobku dwa medale w chodzie na 5000 metrów: srebrny (Spała 2009) oraz brązowy (Spała 2008). Stawał na podium juniorskich mistrzostw Polski.

Niewiele mamy w Polsce dobrych książek o bieganiu. Trening mistrzów - Jakub Jelonek - opis książki: Książka „Trening Mistrzów - najwięksi trenerzy polskich biegów długich" to siedem opowieści o sporcie, treningu maratońskim i realiach polskiego biegania ostatnich lat. Co znajdziemy w jej środku?W pierwszej części „Treningu Mistrzów" (książka doczeka się kontynuacji opowiadającej o kolejnych trenerach) mamy ... 5.

W ogóle książek biegowych jest u nas jest jak na lekarstwo, bo nawet tłumaczenia zagranicznych ... Trening Mistrzów to książka, która zrewolucjonizuje podejście do treningu. Są to opowieści o życiu i sporcie, niezwykłe wspomnienia karier największych mistrzów polskich biegów długich, ich koncepcje treningowe i tajemnice sukcesu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI