Pamiętniki marzeń

Pamiętniki marzeń - Emilia Becker | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Becker
WYMIAR
3,55 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętniki marzeń.pdf
ISBN
6715691758474

OPIS

Czy dziecięce marzenia mają wyjątkową moc? Czy jeśli bardzo się czegoś pragnie, można to spełnić, choćby w odległej przyszłości?Mikołaj jest uczniem drugiej klasy. W jego szkole już od trzydziestu lat kultywowana jest wyjątkowa tradycja pamiętników marzeń. Wypełniają je wszystkie dzieci w drugim roku nauki. Zamykają w nich sny, które mogą się ziścić. Ale Mikołaj nie wie, o czym napisać. Nie ma już marzeń. Rodzice zadecydowali, że się rozwodzą i cały świat chłopca legł w gruzach. Czy to możliwe, by niepozorne zakurzone książeczki wyciągnięte ze szkolnego magazynu zmieniły coś w jego życiu?

Autorem książki jest Emilia Becker. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.

50,00 zł ... Pamiętniki marzeń to piękna, wzruszająca i magiczna opowieść o miłości, przyjaźni i o tym, że nigdy nie powinniśmy zapominać o swoich marzeniach. O tym, że marzenia są ważne, ale każdy marzy o czymś innym i nie powinniśmy nikomu zazdrościć, przecież nie wiemy, czy ta osoba nie wolałby być na naszym miejscu. Kup teraz na Allegro.pl za 37,59 zł - Pamiętniki marzeń z miasta Wrocław.

POWIĄZANE KSIĄŻKI