Teczka małego artysty

Teczka małego artysty - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Teczka małego artysty.pdf
ISBN
1952152064665

OPIS

Wszystkie dzieci lubią rysować. Rysowanie dostarcza dziecku dużo radości i dobrej zabawy, podczas której uczy się kreślenia rozmaitych form i kształtów, ćwiczy umiejętność posługiwania się ołówkiem i kredkami, rozwija sprawność grafomotoryczną, niezwykle istotną dla nauki pisania. W książeczkach „Uczę się rysować” zaprezentowane są kolejne etapy powstawania rysunków, co z pewnością zainteresuje dziecko i zachęci je do podejmowania prób samodzielnego rysowania. Książeczki zawierają proste i jasne

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Teczka małego artysty z zestawem 3 książeczek aktywizujących dla dzieci. Każda książeczka posiada inny temat: labirynty, połącz pary oraz cyferki. Księgarnia internetowa.

Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Teczka małego artysty. Nowości Nowości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI