Spacer w chmurach

Spacer w chmurach - Agnieszka Sarach | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Sarach
WYMIAR
4,11 MB
NAZWA PLIKU
Spacer w chmurach.pdf
ISBN
3811406195000

OPIS

Treść bajek z pewnością pomoże rozwinąć wyobraźnię i pozwoli poznać zwierzęta z zupełnie innej strony.Dlaczego jeż niesie na grzbiecie ananasa? Czemu sroka wciąż szuka swojego kapelusza?W jakich butach skacze żaba? Jakie pytania nurtują wciąż zebrę?Jak wysoko lecieć trzeba,aby dostać się do nieba?

Remake włoskiego filmu Podróż w nieznane z 1942 roku. Dolni Morava, czyli spacer w chmurach Wszędzie na świecie te atrakcje przyciągają setki turystów. Wieża widokowa, która powstała w 2015 r.

Leksus, Felix, Benten, Mentos, Mikser, Irys i Marshal- alpaki z Proszówki- aż się palą do spacerów w chmurach. Ścieżka w Chmurach Dolni Morava to ponad siedmiuset metrowy spacer w chmurach, który pokonuje się po fantazyjnej konstrukcji kładek i pomostów. Wieża powstała w grudniu 2015 roku i od tamtej pory ściąga w te strony tysiące, jak nie miliony amatorów podniebnych wędrówek i pięknych widoków. A do wszelkich prac wiosennych, wielkanocnych, kwiatowych polecamy naszą najnowszą kolekcję - "Spacer w chmurach".Tu na naszym blogu znajdziecie mnóstwo inspiracji z tych papierów, a dziś mamy kolejną porcję od naszej Ambasadorki Agnieszki <3 Atrakcja nad miastem, wieża widokowa o wysokości 60 metrów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI