Schizofrenia & Company

Schizofrenia & Company - Ewa Sonnenberg | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Sonnenberg
WYMIAR
10,86 MB
NAZWA PLIKU
Schizofrenia & Company.pdf
ISBN
8845246478651

OPIS

W swojej najnowszej książce poetyckiej Ewa Sonnenberg, uznana i ceniona pisarka, bierze na literacki warsztat temat szaleństwa. Problem ten w literaturze podejmowało już wielu przed nią, autorka jednak podchodzi do niego w sposób świeży i niebanalny.Czytelnik otrzymuje rozpisaną na dwie żeńskie role ? Schizofrenia i Crazy ? historię popadania w obłęd, ale też radzenia sobie z tym stanem przy jednoczesnym i ciągłym zderzaniu się z rzeczywistością. Bohaterki Sonnenberg z jednej strony zyskują s

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Schizofrenia Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.

Problem ten w literaturze podejmowało już wielu przed nią, autorka jednak podchodzi do niego w sposób świeży i niebanalny. Czytelnik otrzymuje rozpisaną na dwie żeńskie role ? Schizofrenia i Crazy ? historię popadania w obłęd, ale też radzenia sobie z ... Schizofrenia & Company Ewa Sonnenberg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI