Prosto z ambony

Prosto z ambony - Krzysztof Daukszewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Daukszewicz
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Prosto z ambony.pdf
ISBN
2851540283111

OPIS

Premierowe wydanie znakomitych felietonów popularnego satyryka, poety, piosenkarza i kompozytora, autora cyklu „Listy do pana hrabiego” oraz komentatora „Szkła kontaktowego” emitowanego na antenie TVN24.Daukszewicz reprezentuje specjalny rodzaj ostrego, a jednocześnie językowo powściągliwego humoru. Podejrzewamy go o życzliwość wobec ludzi, ale nie chcielibyśmy być przedmiotem jego opisu. To rzadki gatunek: nie można nazwać go drapieżnym, ale groźny jest ? a przy tym ginący i zasługujący na

Książka Prosto z ambony liczy 229 stron. Kup teraz na Allegro.pl za 14,90 zł - PROSTO Z AMBONY. DAUKSZEWICZ.

Jeden z komplementów, jakie ... „Prosto z ambony" zilustrowano rysunkami zmarłego w 2015 roku Juliana Bohdanowicza. Krzysztof Daukszewicz tak mówi o swojej najnowszej książce: Drogi Czytelniku, „Prosto z ambony" to zbiór moich felietonów i humoresek, które były zamieszczane w latach 2007-2016 w miesięczniku „Łowiec Polski". ARTUR ANDRUS „Prosto z ambony" zilustrowano rysunkami zmarłego w 2015 roku Juliana Bohdanowicza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI